COmpleteWorking

Coworking w Bielsku-Białej - co to takiego?

Słyszeliście już o pojęciu „Coworking”? Zapewne tak, biura CoWorking’owe są bardzo popularne na całym świecie. To prosta idea łącząca pracę we wspólnej przestrzeni. Każdy ma swoje życie zawodowe ale dzięki przebywaniu razem z innymi masz szansę na współpracę i wzajemne rozwijanie swoich firm. Na mapie Bielska-Białej także znajdziemy kilka takich miejsc. Każdy CoWorking jest trochę inny bo ludzie którzy z nich korzystają też są inni i mają różne potrzeby. Przestrzeń CoWorkingowa w Bielsku-Białej powstała aby zapewnić komfort i swobodę pracy freelancerom. Jeśli jesteś fotografem, grafikiem, tworzysz strony internetowe, zawodowo prowadzisz social media, jesteś architektem a może pracujesz dla korporacji. Jest jeszcze jedna opcja, może startujesz z nowym biznesem i nie chcesz od początku generować dużych kosztów własnego lokalu. Z pewnością dobrze odnajdziesz się w koncepcji CoWorkingu. Tutaj masz pełną swobodę i wolność działania zawodowego przy zachowaniu stałych niskich kosztów wynajmu.

COmpleteWorking - butikowy, klimatyczny coworking - dlaczego warto?

COmpleteWorking to wyjątkowe, niebanalne miejsce gdzie łączą się pasje ludzi twórczych. Nie ma przypadku w tym gdzie i dlaczego powstał nasz CoWorking. Integralną częścią ponad 200 metrowej przestrzeni jest wyjątkowe studio fotograficzne. Pigal Agency na codzień współpracuje z wieloma klientami z różnych branż. Z przyjemnością podzielimy się z Wami naszymi zleceniami. Razem możemy więcej – to banalne hasło w tym momencie nabiera nowego, realnego znaczenia.

COmpleteWorking zapewnia Ci dostęp do wszystkiego co potrzebne aby swobodnie wykonywać swoje zawodowe obowiązki. Na wyłączność dostajesz dostęp do miejsca pracy. Biurko i krzesło będzie tylko twoje, zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz. Nasza przestrzeń otwarta jest 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Na codzień masz dostęp do:

  • szybkiego internetu ( WiFi oraz kabel )
  • sali konferencyjnej dla 6 osób
  • całej otwartej przestrzeni ( 80m2 ) w tym strefy chillout gdzie w spokoju odpoczniesz
  • kuchni gdzie znajdziesz ekspres z pachnącą kawą
  • parkingu zlokalizowanego bezpośrednio przy budynku

Nasz CoWorking zlokalizowany jest w samym centrum miasta Bielsko-Biała na ul. 1 Maja 22. Dodatkowo bliskość sklepów, restauracji, komunikacji, urzędów to ogromny atut naszego biura. Widok na Szyndzielnię i dużo naturalnego światła przez cały dzień daje siłę i energię do pracy. Spotkajmy się i popracujmy razem.

COmpleteWORKING – najlepszy Coworking w Bielsku-Białej COmpleteWORKING – najlepszy Coworking w Bielsku-Białej COmpleteWORKING – najlepszy Coworking w Bielsku-Białej
COmpleteWORKING – najlepszy Coworking w Bielsku-Białej COmpleteWORKING – najlepszy Coworking w Bielsku-Białej COmpleteWORKING – najlepszy Coworking w Bielsku-Białej