Profesjonalna fotografia wnętrz hotelu, apartamentu, mieszkania.

29 kwietnia 2020   •   Inne

Fotografia wnętrz komercyjnych - dbamy o Wasz wizerunek.

Dziś już każdy właściciel hotelu czy innego obiektu na wynajem jest świadomy faktu, że profesjonalna fotografia wnętrz to podstawa dobrego wizerunku. W czasach kiedy nasz palec czeka na impuls z mózgu, decyzja to moment. Profesjonalne zdjęcia hotelu, apartamentu na wynajem, mieszkania czy domu to Twoja wizytówka.

Jak napisał Andrzej Sapkowski „Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie”

Fotografia hotelowa czy po prostu fotografia wnętrz ma za zadanie w najatrakcyjniejszy sposób pokazać wszystkie walory obiektu. Wykonując sesję komercyjną wnętrz np. hotelowych biorę pod uwagę zarówno oczekiwania właściciela ale przede wszystkim potencjalnego klienta.

Fotografuję tak, żeby podkreślić lokalizację obiektu, to jak rozłożone są pomieszczenia oraz ich wyposażenie, oświetlenie. Tak właśnie pokazuję przestrzeń, indywidualizm i potencjał.

Profesjonalne zdjęcia wnętrz przyciągają uwagę.

Twój potencjalny klient przegląda setki ofert noclegowych. Każdy chce wynająć coś „ekstra” nie ważne czy w danym apartamencie spędzi cały tydzień, w między czasie zwiedzając piękne miasta w Beskidach takie jak Bielsko-Biała, Żywiec z malowniczym jeziorem Żywieckim. Czy wybiera się na jedną noc do Katowic, Krakowa czy Wrocławia w celach biznesowych. Pierwsze zdjęcie które zobaczy klient to klucz do Twojego sukcesu.

Sesja wizerunkowa hotelu  zawiera w sobie wiele elementów. Potrafi czasem trwać kilka godzin. Nie możemy pominąć żadnego szczegółu. Dlatego standardowo w trakcie sesji we wnętrzach fotografujemy:

  • każdy rodzaj pokoju ( standard, studio, lux, apartament )
  • restauracje, kawiarnię
  • strefę relaksu, basenową, wellness & spa
  • kącik dla dzieci, plac zabaw
  • detale które budują niepowtarzalny charakter
  • i wszystkie inne wyjątkowe miejsca które są tylko w Twoim hotelu

Po wykonanej sesji w hotelu gdzie nie pomijamy żadnego szczegółu dostaniesz od nas komplet zdjęć do wyboru. Kiedy wybierzesz ujęcia zabieramy się do kolejnego etapu naszej pracy jakim jest profesjonalny retusz fotografii.

Zdjęcia z drona to przewaga nad konkurencją.

Zdjęcia z drona pokazują więcej niż możemy dostrzec na co dzień. Twój Hotel, Apartament czy Boutique może być usytuowany w centrum miasta np. Bielska-Białej czy Katowic. Może to także być położone w pięknych okolicznościach przyrody Gospodarstwo Agroturystyczne w Żywcu albo Sanatorium w Ustroniu. Twoje położenie to zawsze jest atut. Fotografia lotnicza z drona w profesjonalny ale i niecodzienny sposób ukaże Twój obiekt w kontekście otoczenia. Pozwoli odbiorcy zobaczyć więcej. To wszystko sprawi, że zapragnie „kliknąć” w magiczne „zarezerwuj termin” Zdjęcia z drona ukażą także piękną elewację obiektu tak charakterystyczną i niepowtarzalną a ta jest niewątpliwym atutem.

Zyskaj przewagę dzięki profesjonalnej fotografii.

Można czekać na lepsze czasy i ciągle tłumaczyć sobie małe zainteresowanie najmem. Można także pokazać się z najlepszej strony dzięki niepowtarzalnym i profesjonalnym zdjęciom wewnątrz i na zewnątrz. Wtedy jedynym zmartwieniem będzie brak wolnych terminów. Branża turystyczna nie wybacza błędów wizerunkowych. Wszystkie szczegóły mają znaczenie, dlatego nie pomijam żadnego detalu. Klient kupuje oczami. Bądź gotowy na więcej klientów.

Napisz do mnie albo zadzwoń i porozmawiajmy o tym czego potrzebujesz „dziś” aby zadbać o swoje „jutro”.