Referencje

Piotr is an absolute master in his profession. I had many photo sessions so far, but If it comes to PIGAL FOTOGRAFIA I can say with full confidence that they are a pure number one!

Yuri

Pełen profesjonalizm! Super atmosfera i piękne zdjęcia zarówno z sesji zdjęciowych, jak i do dokumentów. Polecam serdecznie!

Emilia

Pełen profesjonalizm. Polecam. Jestem stałym klientem.

Krzysztof

Super fotki można się poczuć jak model nawet z tak brzydką mordą jak pani w kolejce przede mną, niesamowite uczucie, klimatyzacja, wielkie miasto i do tego foteczki super polecam

Przemysław

Super polecam .Najlepszy fotograf

Augustyn

Już druga sesja dzieciaków i równie piękna jak poprzednia ? polecam!!

Aleksandra z mężem

Współpraca z Piotrkiem to czysta przyjemność! :) Pełen profesjonalizm, pomysłowość, spontaniczność i humor sprawiły, że efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania! Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe - piękne! Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Studio PIGAL!

Ania & Mateusz

Piotr to fotograf z prawdziwym powołaniem. Profesjonalne podejście i zaangażowanie zachęciły nas do współpracy. Zdjęcia zrobiły na nas ogromne wrażenie. Nic nie zostało pominięte, fotografie doskonale oddają emocje, które towarzyszyły nam w tamtym wyjątkowym dniu. Dziękujemy za cudowną relację i polecamy :)

Magdalena & Jakub