SESJA WIZERUNKOWA dla Kliniki Stomatologicznej

14 kwietnia 2020   •   Inne

Profesjonalna sesja wizerunkowa - must have!

Prowadząc własną firmę w Bielsku-Białej, Żywcu, Katowicach czy w innym mieście, codziennie podejmujesz ważne decyzje. Jeżeli jesteś na etapie zmiany strony internetowej albo jej aktualizacji czas przemyśleć kwestię zdjęć. Nie od dziś wiadomo, że klienci kupują oczami. Dotyczy to zarówno produktów jak i usług. Produkt jaki jest każdy widzi, ale jak pokazać i zachęcić do skorzystania z Twoich usług?

Profesjonalna sesja wizerunkowa powinna być wykonana w każdej szanującej się firmie. To w dzisiejszym świecie przekazu wizualnego swoisty „must have” Firmy, które dziś nie zadbają oswój wizerunek, nie zadbają o swoje jutro. Na szczęście zauważyłem, że na Śląsku świadomość właścicieli firm rośnie z dnia na dzień.

Sesja wizerunkowa w klinice Stomatologicznej.

W ostatnim czasie kontaktują się ze mną właściciele Klinik Dentystycznych z Bielska-Białej i Żywca. Pytają mnie o ofertę na wykonanie sesji Wizerunkowej.  Zauważyli już to co ja wiem od dawna a mianowicie, że stockowe uśmiechnięte buzie i zdjęcia gabinetów wykonane telefonem są już „passé”. Dziś w cenie jest prawda, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie sesji zdjęciowej we własnej klinice czy gabinecie.

Od czego zacząć?

To proste. Zadzwoń do nas albo napisz. Razem omówimy aktualną zawartość strony internetowej lub katalogu. Zaproponuję wtedy sesję zdjęciową w zakresie koniecznym do odświeżenia i poprawienia wizerunku Waszej Kliniki Stomatologicznej. Najczęściej podczas sesji wizerunkowej wykonujemy:

  • zdjęcia biznesowe właścicieli oraz całego personelu medycznego
  • fotografie wnętrz gabinetów i recepcji
  • zdjęcia wybranych usług stomatologicznych
  • ujęcia detali które tworzą niesamowity klimat miejsca
  • zdjęcia z drona aby ukazać Waszą firmę w kontekście otaczającego Was sąsiedztwa

Profesjonalna sesja wizerunkowa to coś więcej, więcej dla Ciebie!

Chcąc być wiarygodnym dla swoich klientów należny odkryć przed nim karty. Lokalni Stomatolodzy z Bielska-Białej, Katowic czy Żywca mają piękne wnętrza, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników. Tego chce klient. To wszystko trzeba klientowi pokazać aby jeszcze przeglądając stronę internetową zapragnął być właśnie w Twojej klinice.

Dentoplex to Klinika Stomatologiczna z Bielska-Białej. Właściciele zadbali o to aby ich klienci przeglądając stronę internetową dostali rzetelną informację. Na sesji wykonaliśmy profesjonalne zdjęcia podczas oferowanych zabiegów. Obfotografowaliśmy gabinety i recepcję.

Oczywiście sesja wizerunkowa kliniki stomatologicznej to tylko część tworzenia nowego wizerunku. Nad całością nowego brandingu czuwa agencja reklamowa z Bielska-Białej i ściśle z nią współpracujemy przy tym projekcie. Zanim jednak ten proces dobiegnie końca obejrzysz zdjęcia na mojej stronie. Zapraszam do współpracy | Pigal Fotografia – Studio Fotografii Wizerunkowej i Reklamowej z Bielska-Białej.