Sesja zdjęciowa

Wykonuję na terenie Bielska-Białej i okolicy, tematyczne sesje zdjęciowe. Należą do nich między innymi: sesje ciążowe, sesje dziecięce, sesje rodzinne i inne sesje okazjonalne. Te ostatnie dotyczą, jak sama nazwa wskazuje, wykonywania różnego typu zdjęć, przy różnego typu okazjach. Mogą to być święta, ważne uroczystości rodzinne, jak na przykład chrzciny, lub po prostu chęć zatrzymania w pamięci chwil.

Sesje komunijne

Sesja komunijna to niepowtarzalny moment. To bardzo piękne zdjęcia, wykonane najczęściej w plenerowej scenerii. Jak to dobrze, że okres sesji komunijnych przypada na czas kiedy przyroda budzi się do życia. Umów się już dziś na sesję komunijną ze swoim dzieckiem. Podaruj mu wspomnienia. To jest bezcenny prezent.

Sesje ciążowe

Podczas takich sesji zdjęciowych wykonuję dużą ilość ujęć, po to żeby moc wybrać, te najlepsze. Ten rodzaj fotografii jest bardzo piękny, ale jednocześnie bardzo wymagający. Chcemy, zarówno ja, jak i Wy, żeby zdjęcia były ładne, dopracowane, ale nie chcemy żeby przyszła mama stresowała się podczas sesji. Obejrzyj moje sesje ciążowe.

Zobacz więcej

Sesje dziecięce

Przychodzą do mnie klienci, którzy chcą żebym wykonał na przykład zdjęcia ich dzieciom – bo tak szybko rosną, ich rodzicom – bo potrzebują zrobić im niespodziankę. Powodów do zrobienia sesji jest bardzo wiele i każdy jest dobry. Każda sesja jest przeze mnie dokładnie planowana. Może być wykonana w studiu, u Was w domu, w jakiejś konkretnej, wskazanej przez Was lokalizacji lub w plenerze. Podglądnij na przykład galerię sesji dziecięcych i zainspiruj się!

Zobacz więcej

Sesje rodzinne

Sesje rodzinne mogą mieć różną aranżację, która zależna jest od okazji lub Waszej wizji. Chętnie podpowiadam, dzielę się doświadczeniami, często pokazuję swoje dotychczasowe realizacje. Najważniejsze jest jednak to, żeby to Wasze marzenia i Wasza wizja, co do zdjęć, została wzięta pod uwagę. Przywiązuję dużą wagę do każdego szczegółu, zarówno podczas planowania, realizacji, jak i obróbki zdjęć. Tutaj możesz zobaczyć przykładowe sesje rodzinne.

Zobacz więcej

Zdjęcia do portfolio

Ten rodzaj sesji może trwać kilka godzin. Potrzebujemy wziąć ze sobą dużą garść dobrego humoru, dobrego nastawienia i ubrania na zmianę. Te ostatnie zależą od charakteru sesji i jej przeznaczenia. Zobacz przykładowe zdjęcia z portfolio.

Zobacz więcej

Powodów decyzji o zamówieniu sesji zdjęciowej jest naprawdę bardzo wiele. Pamiątka w postaci zdjęć daje szansę na zatrzymanie czasu. Dzięki zdjęciom możemy wracać częściej do chwil, które były dla nas ważne. Nie liczmy na to, że nasz umysł zapamięta wszystkie szczegóły. Wiele ważnych detali może nam po prostu umknąć. Dlatego warto je fotografować. A teraz zamknij na chwilę oczy i postaraj się przypomnieć sobie swój pierwszy samochód, a może swoje pierwsze świadectwo szkolne, a czy pamiętasz jakie małe były kiedyś Twoje dzieci, niewiarygodne jak kiedyś wyglądała Twoja mama i tata – to są wspomnienia. Wszyscy je mamy. Możemy je mieć także na zdjęciach. Wtedy na przykład, zimową porą, przy kominku, możemy zasiąść w rodzinnym gronie i kartka po kartce, zdjęcie po zdjęciu wertować rodzinne albumy. Gwarantuję, że będzie i trochę śmiechu i trochę łez. I o to przecież w życiu chodzi. O pamięć i emocje.