Zdjęcia dla szkół

Wykonuję zdjęcia dla szkół i przedszkoli. Realizacja fotoreportaży z życia szkoły, czy przedszkola, jest dla mnie czystą przyjemnością. Realizuję zlecenia na terenie Bielska-Białej i w pobliżu. Zdjęcia klasowe – są to zdjęcia grupowe z nazwą szkoły, czy przedszkola i grupy, klasy. Stanowią one pamiątkę na całe życie. Po latach odszukujemy kolegów, pierwszych miłości, czy siebie na tych odbitkach i wspominamy z rozrzewnieniem. Zdjęcie wykonane dla każdej grupy, czy klasy raz w roku to tak zwany – must have.

Tabla szkolne i przedszkolne

Tabla są alternatywą zdjęć grupowych, których wykonanie i aranżacja może być o wiele ciekawsza i oryginalna, niż klasyczne podejście do tematu. Zobacz więcej przykładów zdjęć do tabla szkolnego lub przedszkolnego!

Zobacz więcej

Zdjęcia ze studniówek

Studniówki i bale – to wydarzenia, na które młodzież przygotowuje się kilka miesięcy. Muszą pozostawić po sobie trwalszy ślad w postaci zdjęć. Sprawdź jak mogą wyglądać dobre fotografie ze studniówki!

Zobacz więcej

Reportaże z imprez w przedszkolu

Miło jest rodzicom podejrzeć, co ich pociechy robią na co dzień. Materiał taki może stanowić także doskonałą treść marketingową (po otrzymaniu odpowiednich zgód) na nośniki typu www, czy social media dla placówek oświatowych. Fotografie realizuję na odpowiednich tłach dobranych do pory roku, czy okazji. Przeczytaj więcej o możliwości wykonania zdjęć z imprez w przedszkolach!

Zobacz więcej

Wszystkie zdjęcia wykonywane są wysokiej jakości aparatem fotograficznym, przy użyciu mojego mobilnego studia fotograficznego. Nie musicie Państwo przygotowywać specjalnego światła. Ujęcia podlegają szczegółowej obróbce. Wiem, że te zdjęcia nie tylko muszą się podobać naszym milusińskim, ale może i przede wszystkim, ich rodzicom. Zależy nam na tym, żeby dzieci wyglądały naturalnie, ale też zwracamy uwagę przed zrobieniem zdjęcia na między innymi, fryzurę modela, prawidłowo zapięte guziki i tło. Nie ma mowy przy retuszu zdjęć o tym, żeby np. balony stanowiące tło miały piękny kolor, a dziecko na zdjęciu było pozbawione ucha – a niestety takie kwiatki da się zaobserwować na na przykład kalendarzach z podobizną naszych dzieci. Zanim podejmiesz decyzję o wyborze dobrego fotografa, szukając fraz zdjęcia dla szkół bielsko, zdjęcia dla przedszkola bielsko, upewnij się, że osoba której powierzasz to zlecenia zwraca uwagę na takie detale.