Zdjęcia dla przedszkola

Wykonuję ładne, przemyślane, dopracowane i naturalne zdjęcia z przedszkola, zdjęcia ze żłobka, zdjęcia ze szkół. Podczas fotografowania zwracam uwagę na każdy szczegół, spędzam z dziećmi trochę czasu, żeby uchwycić dobry moment.

Nie jestem fotografem, który wpada do placówki, żeby w 20 minut załatwić sprawę. Efekt takiego podejścia do tematu może być dramatyczny. Potem niezadowoleni rodzice piszą tak jak poniżej. „Jakieś trzy dni temu dostałam informację – czytamy w artykule pod tytułem „Moje dziecko wyszło jak szogun. Czyli cała prawda o sesjach zdjęciowych w przedszkolach” na portalu „OnetDziecko”, że już można oglądać zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej w przedszkolu. Krew mnie zalała, jak je zobaczyłam – pisze jedna z mam. [Córka]  wygląda po prostu koszmarnie. Pierwszy raz widzę u niej taki sztuczny uśmiech. I jeszcze ta poza z prezentem. Chyba miało być tak, że właśnie go dostała i bardzo się cieszy.”

Moje zdjęcia z przedszkola, zdjęcia z zabawy karnawałowej, zdjęcia ze żłobka, to praca polegająca, z jednej strony na precyzyjnym planowaniu działań, z drugiej, na oczekiwaniu na odpowiedni moment. Dużo czasu spędzam na obróbce tych zdjęć. Nie wychodzę z założenia, że zakochani w Waszych milusińskich, nie zauważycie błędów w sztuce fotografowania, czy niechlujnego retuszu. Studio fotograficzne prowadzę na terenie Bielska, stąd realizuję głównie zlecenia na tego rodzaju sesje na terenie Bielska-Białej. Zdjęcia takie są cudowną pamiątką dla dzieci na całe życie, dla dumnych Rodziców i całych rodzin. Są też niewątpliwie jednym z elementów, który może wzbogacić ofertę placówki pokazując między innymi rożnego typu eventy organizowane w przedszkolach, czy żłobkach. Standardowe zdjęcia z mikołajek mogą być tym, czym kadra nauczycielska może się chwalić na stronach internetowych, a rodzice dzieci wieszać podobizny swoich najukochańszych pociech na lodówkach lub oprawione w ramy, na ścianach mieszkań. Takie zdjęcia moich dzieci z całego okresu ich edukacji schowane są do rodzinnego albumu, a niektóre z nich, po tym jak odbyły już swój etap wisząc na lodówce, powiększyłem i oprawiłem. Wciąż nie mogę uwierzyć, że czas tak szybko leci. Trochę nad nim mogę zapanować chwytając w dłoń aparat i zatrzymując na nośnikach cyfrowych lub wywołane na papierze, te najpiękniejsze chwile ze swojego i Waszego życia. Zdjęcia z przedszkola Bielsko = Piotr Giźlar i to jest równanie prawdziwe.

IMG_8144a IMG_8127a 125_reportaz
142_reportaz 137_reportaz 063_reportaz