Zdjęcia na codzień

Studio Fotograficzne Pigal działa od 2008 roku. Wykonujemy tu szeroki zakres usług fotograficznych.

Z pasją i dbałością o każdy szczegół wykonujemy między innymi zdjęcia  do dokumentów. Wśród nich najpopularniejsze są fotografie do dowodu osobistego, legitymacji szkolnej, paszportu czy dyplomu.

Posiadamy maszynę Fuji 340 dzięki, której na miejscu wywołujemy zdjęcia w najpopularniejszych formatach  (od 9×13 do 21×30). Wszystkie większe formaty zlecamy do wydrukowania ogólnopolskiej, sprawdzonej firmie, z którą współpracujemy od lat. Dzięki temu możemy wszystko, co sobie życzycie i o czym marzycie, dostarczyć w postaci wydruku o najwyższej jakości.

Nie boimy się wyzwań tych małych i tych dużych. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Zapraszamy

Sesje zdjęciowe | portfolio

Planujesz zostać modelką/modelem? Budujesz swoje portfolio? Pierwsze wrażenie można zrobić tylko jeden raz. Wykonamy dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową (portret, fashion, glamour, akt) w studiu bądź plenerze. Teraz świat otwiera się na Ciebie.

Rodzinne sesje zdjęciowe

Naszą codziennością są sesje zdjęciowe. Wykonujemy zdjęcia rodzinne, dziecięce. Mamy kilka stylizacji i wiele różnych teł na których fotografujemy.

Fotografia ciążowa

Moment oczekiwania na dziecko to najpiękniejszy czas w życiu. Warto zatrzymać te chwile w postaci pięknych zdjęć. Sesja może być wykonana w naszym studiu, Waszym domu albo plenerze. Wspólnie znajdziemy miejsce aby sesja miała wyjątkowy charakter i abyś czuła się komfortowo.